PC kresby

Další kůň :D

7. září 2013 v 21:14

Klikni pro plnou velikost ;)Dělala jsem cca 1,5 h, takže žádná fuška to moc nebyla :) Jinak původně to mělo být podle předlohy, ale nakonec jsem si to stejně celé přetvořila podle sebe :D Barvy bylo velice těžké najít na ryzáka, vůbec jsem nevěděla jak na hřívu, lisinu, aby vše nevypadalo tak jednobarevně... Pozadí mě napadlo až při koukání z okna na západ slunce, jinak by byo pozadí trapně bílé, ale co říkáte, nehodí se ty barvy k sobě? :)

I miss you

6. února 2013 v 22:08
Click pro plnou velikost ;) Možná že sem se u týhle kresby moc nesnažila, ale je malovaná fakt srdecm :(
A tady po troošince úprav ^^

Moje milovaná orchidej na stole :)

20. listopadu 2012 v 20:48
Mám tu i barevnou verzi :) věřte mi, nebylo tak lehký to vybarvit xD
Tuhletu kytičku mám na stole :)) Ale upřímně, má šest těch kytiček na sobě a mám jich tu jen pět- ta šestá už by z toho udělala takej fialovej guláš a hlavně- nechtělo se mi to už kreslit xDD Mimochodem kliknutím zvětšíte ;)

Kouzlo linky

20. listopadu 2012 v 18:21
Nikdy jsem linkám nevěnovala vůbec žádnou pozornost, protože mi přišly hrozně jednoduché, a skoro nanic. Ale zkusila jsem si přeci jen jednou linku nakreslit, a ač tam není miliony tahů, které by dokonale vyjadřovaly stín atd. tak přesto má linka své malé kouzlo a umí vyjádřit tahle pětiminutová kresba něco mnohem lépe, jak nějaká dvouhodinová kresba, která je pěkná, ale nenese žádnou duši. Ale upřímně, linkám se pořád věnovat nechci, hlavně proto, že se mi strašně třese ruka, jak je vidět na kresbě :)

Takej portrét nějaký černý paní :)

20. listopadu 2012 v 17:46
Klikni pro plnou velikost ;)
 
 

Reklama