Prosinec 2012

Samota je stále s námi, Nesmysl? Nesmysl!

4. prosince 2012 v 20:42 Články na téma týdne
Ano ano, já vim, téma samota bylo minulej tejden ale já to nestihla napsat a jelikož už to mam rozepsaný a baví mě to tak to napíšu taky sem :D A samozřejmě další téma je pod tím ;)

Ano, samota je nepříjemná věc. Pro někoho znamená, že není s někým, koho miluje, pro někoho to ale znamená být bez přátel, žít bez kohokoliv, komu by mohl svěřovat všechny svoje myšlenky, nápady, pocity a sdílet s ním historky ze života. Když už se musí někomu vyzpovídat, ale nerad o věcech, které normální lidé probírají s kámoškamam musí se vyzpovídat deníku. Musí si zapisovat všechny svoje deprese aby nevybouchli, a neudělali nějakou kravinu- přeci jen mluvení je snad nejduležitější lidská potřeba. Když mluvím o blbostech, tak yslím třeba řezání si žil, vyříkávání si to s nábytkem,... Někomu to ale neusnadňují lidé a slovo samota přivádíme do ještě většího negativu než je- šikanéři. Já jsem ten první typ ale nemám moc daleko k tomu druhému. Ten třetí už nejsem asi rok. Kdo četl můj minulý článek k tématu týdne, tak vlastně to na to trošinku navazuje. Chcete to slyšet? Ostatně,... čtěte, možná vás muj život alespoň trošku zaujme, když ne moje přátele...

Abych vás trošku seznámila s mým aktuálním životem, možná by bylo fajn, kdybyste si přečetli tento článek, protože tenhle na něj vlastně trošku navazuje... Ale neni to nutnost... ;)

Jednou se mi ve třídě moc líbil jeden kluk. Hrozně moc, choval se ke mě celkem pěkně, a ke všem holkám taky. Navíc je strašně hezkej :D Říkejeme mu třeba... Dan ;) neni uležité jeho opravdové jméno, navíc ho ani nechci zveřejňovat. Ale najednou se se mnou uplně přestal bavit, prostě ignoroval moje vtipy, a když sem mu poslala o hodině malej dopis co je, tak mi o přestávce řek, že to neni pravda a odešel.
Chtěla jsem se dovědět, co si o mě opravdu myslí. Moje kamarádka, říkejme jí třeba Terka, mi k tomu chtěla pomoct. Kdo četl minulý článek, Terka je ta holka, se kterou se ve třídě bavím nejvíc, viz minulý článek.
Šla na fb a tam byl zrovna online. Napsala mu, co si o mě doopravdy myslí. A ač jsem ani nedoufala, že odpoví, on fakt napsal:
přijde mi trochu (trochu hodně) namyšlená.
Pak později ještě dopsal že sem hnusná jak prdel, a jelikož mi to bylo hodně líto, obrazovku jsem si printla a přes skype si to poslala a asi dva týdny to měla jako tapetu, než sem si konečně dala tu odvahu to smazat. Ale ten print už bohužel nemám, konečně jsem ho smazala navždy :)
A další dílek puzzlí tohoto příběhu je turisťák (ne skaut, skauti sou naši nepřátelé :D), teď už na něj nechodím, ale pořád mi chybí... Chodila jsem tam, já nevim,... asi čtyři roky? Možná tak nějak a opravdu, mám odtamtaď skvělé vzpomínky- podívala jsem se na místa, kam se jen tak nějaký smrtelník nepodívá, podívala jsem se na kouzelnou krajinu hor, užila si nejlepší velikonoce na světě a poznala alespoň nějakýho toho človíčka.
A zrovna ta holka, Terka, ta co mi pomohla dovědět se, co si o mě ten hajzl myslí, mi nedávno na obědě řekla:
,,Víš proč s tebou kluci nechtěj chodit?"
(Nikdy sem neměla kluka...)
,,Protože tě zkazil ten blbej skaut."
První co mi prolétlo hlavou bylo: TO NENI SKAUT!! Ale nějak jsem to zkousla a dostala se k tomu nejduležitějšímu v mé hlavě: COŽE?
Vždyť dřív, jako malá jsem byla namyšlená barbie, co si ničeho nevážila, bála jsem se i toho nejmenšího hmyzu a ač je pravda, že jsem měla kámošů víc, ale stejně ani nebyli skuteční, tak pořád mě "převychovali" abych nebyla tak namyšlená.
Takže, co mi tím chtěla říct? Jako že jsem byla lapeší, když sem byla nafoukaná kráva, co si myslela jak je dokonalá, a měla víc kámošů, ale jen co ji využívali než ta holka, co miluje vzduch a nesnáší líčidla, ale zase s míň kámošema, ale alespoň trošku skutečnýma?
Celkem mě to naštvalo, ale jelikož si nechci mou jedinou kamarádku ve třídě znepřátelit, tak jsem raději mlčela a s poker face jsem odešla z jídelny. Doteď nevím, co si o tom mám myslet.
Tím jsem vám vysvětlila, proč se ve třídě necítím dobře- nemám v ní nikoho, komu bych se vyzpovídala. Pár opravdových kámošů mám, ale holt bydlí na druhym konci ČR :D
Proč nemám kluka je složitá věc. Nevím, jestli to zapříčinil hrubě nazvaný "skaut" nebo je problém ve mně. Možná v tom vězí jedna malá skutečnost- to je nepříjemná šikana. Doteď se nemůžu nabažit tépředstavy ty dva hajzly skopat do krve, pak jim uřezat prsty, donutit je aby je snědli a pak jim, až skončím s kopáním, jen odseknout:
Tak to bylo za tři roky šikany a deset let následků..
A prostě odejít. no není to úžasná představa? :)

_________________________________________________________________________________________________________________

Na téma "nesmysl" se moc nedá navázat s předchozími články. Možná by nebyl tak špatný nápad témata týdne dělt jako jeden velký příběh ze života :) Ale to nemá cenu říkat :D

Pohodlně se usaďte, protože si počtete :D Ale abych už to neokecávala, při slově "nesmysl" mě napadl vlastně celý můj život. Udělala jsem opravdu hodně hloupstí, které chci vzít zpátky. nemyslím jen trapasy, myslím tím mé zkažené narozky, nesmyslný a nelogický ploužák... ^^ Nebo třeba,... doufám že se zasmějete nad jedním mým referátem ze zemáku, ten se teda extra poved, celá třída se držela za břicho :D

Jednou jsme já a Ela měly referát ze zemáku na téma stepi. Jelikož jsme se zrovna nejvíc nebavily, tak jsmesi každá udělala referát podle sebe a pak jsme je odprezentovaly každá na své flashce, se svými obrázky, svým textem (ale obě jsme měy něco podobného, samozřejmě tetička wiki :D), Ela řekla vše v pohodě a pak jsem přišla na řadu já...
Když jsem hledala mapy, kde se nalézají stepi na Zemi, vyhodilo mi to miliony map, ale ne jen o stepích, ale kde žijí nějací ptáci atd. takže jsem vybrala nejdůvěryhodnější mapu co tam byla, a jelikož to byla jen mapa v Evropě, a ostatní kontinenty nebyly k nalezení, napsala jsem ještě na další stránku:


•(díky neschopnosti googlu nejsou mapy stepí k nalezení. Ani předchozí mapa není pravdivá, ale jen podle mě, protože každá mapa na googlu co vyskočila, byla jiná. Omlouváme se za vzniklé potíže, ale já za to nemůžu, to google ><)
Ale to byl účel, aby se třída smála. Potom, později se mi místo PUMY podařilo omylem přečíst PUMPY, a potom, uplně na konci jsem četla spousty zvířat, co ve stepích žijí, a jelikož tetička wiki vše psala s odbornými druhými názvy atd., mazala jsem ty odborná druhová jména. A ten slide jsem si udělala s animacema tak, aby jsem vždy, když přečtu nějaké to zvíře, vyskočil mi obrázek toho zvířete, co jsem si vyhledala na googlu.A ve třídě jsem četla:
(už si nepamatuju co to tam bylo :D prostě improvizuju:) sokol, liška, a teď jsem tam měla v tom papíře napsáno vlk, krtek,... jenomže jak už jsem všech těch zvířat měla plné zuby, tak jsem se to snažila nějak upěchat a omylem jsem prohodila obrázky vlka a krtka. Takže jsem přečetla: vlk a vyskočil mi obrázek krtka :D Nebo také slabší, jak jsem dočítala ten odstavec, tak jsem řekla jestřáb a už mi to přeplo na další slide. Všichni se začali smát a říkali: ,,Jestřáb ti nějak uletěl :D" Nebo se ještě smáli ptáčku kondorovi, snad všichni nad 12 let chápete :D
Dobrej referát co? Učitelka ho teda uznala,ale známku nám nedala :D Když jsem ještě četla něco, raději jsem to dala přečíst Ele :D.
Nevím, co bych ještě měla napsat k článku nesmysl. Jo, už vim, jednou jsme s bráchou vymýšleli nejlepší výmluvy, protože jsme šli od zubaře, tak bych vám je tady ráda odprezentovala :)
Omlouvám se, že jdu pozdě, ale nemohl jsem se trefit do hajzlu.
Promiňte, ale na hajzlu byla velká fronta.
Omlouvám se, ale moje sestra ve výtahu namačkala všechny číslice.
Omlouvám se, ale nikdo mi nevysvětlil, jak používat MHD.
Promiňte, ale nemohl jsem doma najít deseťáky na mariáš. (teď se otočit ke spolužákovi a zašeptat: sory, ale fakt tam nebyly.)
Omlouvám se, že jdu pozdě, ale znáte ten pocit, jak jdete na záchod na pět minut a jste tam o půl hodiny dýl?
Omlouvám se, ale ti policajti byli strašně otravní.
Promiňte, že jdu pozdě, ale shořel nám dům.
Omlouvám se, že jdu pozdě, ale moje kytka se mě pokusila sežrat.
Omlouvám se, že jdu pozdě, ale můj bratr si ze mě udělal srandu, že přes Brno je to kratší.
Promintě, že přicházím pozdě, ale ujel mi oblíbený eskalátor.
Promiňte, že jdu pozdě, ale zase mi umřela babička.
Omlouvám se, ale smrtka si spletla adresu.
Omlouvám se že jdu pozdě, ale autobusákovi hráblo a zkoušel drifty.
Snad jste se alespoň trošičku zasmáli :) Jinak už to začíná být dost dlouhé a mohlo by to lehce odradit čtenáře, takže raději uvidíme se u dalšího článku na téma týdne :)